Hizmetlerimiz - Loftviz
Hakkımızda

Neler Yaparız?

Mimari, iç mimari, reklam ve endüstriyel ürün sektörlerine 3 boyutlu görselleştirme alanında kaliteli hizmet sunmaktır. Hizmetlerimizi müşterilerimiz için tam anlamıyla tatmin edici kılabilmek adına en son teknoloji araçlarını kullanarak kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Yaratıcı ve deneyim sahibi ekibimiz ile birlikte iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına en uygun çözümleri geliştirerek projeleri gerçekçi görseller ile ortaya çıkartıyoruz.

Mimari Görselleştirme

Hizmet verdiğimiz firmalar ile kurduğumuz uzun ve başarılı işbirlikleri çerçevesinde ilk günkü heyecanımızla büyümeye devam etmekteyiz. Stüdyomuz mimarlık,inşaat, peyzaj mimarlığı, iç mekan tasarımı, ürün geliştirme, mühendislik ve mobilya üretimi alanlarında faaliyet gösteren çeşitli firmalar ile çalışmaktadır.

3D & 2D Animasyon

3d Animasyon, 2d Animasyon, Reklam, Hareketli Grafik, 3d Modelleme, Tasarım, Görselleştirme, Etkileşimli Çözümler ve daha fazlası

Web Sitesi, Mobil Uygulama

Dijital dünyayla olan tanışmanızda en yeni teknolojiyle hazırladığımız web siteleriyle sizlere destek olmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Yeni potansiyel müşterilerine ya da mevcut müşterilerine ulaşmak isteyen firmalar ise, mobil uygulama geliştirme yöntemlerinden yararlanarak, daha kuvvetli bir tanıtım ile birlikte kurumsal iletişimlerini güçlendiriyorlar.

//